Contacta:
Adreça:

Escola Regina Carmeli (Horta)
c/ Eduard Toda 37
08031 Barcelona
Tel: 93 427 83 71

www.reginahorta.com
secretaria@reginahorta.com

L’Equip Directiu t’escolta

Mapa

Segueix-nos a:
Consulta les nostres polítiques sobre la gestió de la informació.
escola-concertada-regina-carmeli-horta-capv2

EQUIP DIRECTIU

  • Noemí Maldonado (Directora).
  • Julián De La Fuente (Cap d’Estudis EI i EP).
  • Enric Benito (Cap d’Estudis ESO).
  • Mª Lluïsa Bobé.
  • Duby Aldana.
organitzacio-escola-concertada-consell-escolar

CONSELL ESCOLAR

  • Directora. Presidenta del Consell Escolar:  Noemí Maldonado.
  • Representant de la titularitat:  Elena Lucio, Rosario Seco i Nancy Espinal.
  • Representants dels professors:  Mª Lluïsa Bobé, Pepa Mullor, Rosa Bragulat i Miquel Molinas. (suplent: Jennifer Jorge i Alicia Rodrigo).
  • Representants del pares d’alumnes: Carolina Cera, Francesca Moya i Mireia Verges.
  • Representants dels alumnes:  Joan Simón i Eric Otero.
  • Representant de l’AMPA:  Soraya Bordes.
  • Representant del personal d’Administració i serveis:  Basi Granados (suplent: Roser Ramón).
organitzacio-escola-concertada-ampa

AMPA

  • Jordi Espinosa (president).
  • Daniel Simón (vicepresident).
  • Mª Paz Bordes (tresorera).
  • Montse Martínez (secretaria).
  • Soraya Bordes (vocal).
  • Montse Martínez. (vocal).
organització-escola-concertada-coordinadors

CORDINADORS DE CICLE

  • Imma  Rubiño (Llar 2).
  • Nancy Espinal (Ed. Infantil).
  • Lara Bartolomé (Cicle Inicial).
  • Núria Balsalobre (Cicle Mitjà).
  • Àngels Padilla (Cicle Superior).
  • Duby Aldana (1r Cicle d’ESO).
  • Montse Alcina (2n Cicle d’ESO).
organitzacio-escola-concertada-departaments

DEPARTAMENTS

LLENGUA ANGLESA:  Denise Bixquert, (Coordinadora), Tom Lees,  Duby Aldana, Mark Paterson, Rosa Mª López, Eva Pérez, Miryam Blázquez i Eva Rodríguez.


MATEMÀTIQUES:  Francisco Ruíz (Coordinador), Lara Bartolomé, Cristian Casanovas, Raül Morera, Estefania Cabanach i Gemma Iglesias.


LLENGUA CATALANA: Núria Balsalobre (coordinadora), Àngels Padilla, Rosa Bragulat, Mireia Cazeneuve, Inés Parreño i Pilar Huerta.


LLENGUA CASTELLANA:  Mati Burch (Coordinadora), Maribel López, Minerva López, Inés Parreño, Gema López, Marisa Pascual i Carmen Arellano.


TAC (Tecnologies per a l’aprenentatge i el coneixement): Miquel Àngel Pujol (Coordinador), Josep López, Xavi Espejo, Montse Alcina, Miquel Molinas i Mònica Santamaria.


EXPRESSA’T I CONVENÇ: Àngels Padilla (Coordinadora), Manel Pérez, Gisela Rius, Sílvia López, Carmen Arellano, Duby Aldana i Jenny Jorge.


AUDIOVISUAL (DAV):  Manel Pérez (Coordinador), Àngel Padilla, Laura Esteo, Mònica Santamaria, Jenny Jorge, Lara Bartolomé, Nancy Espinal, Cristian Casanovas i Montserrat Alcina.


ORIENTACIÓ: Irene Moreno (Coordinadora), Ana Rosa Martínez, Mercè Saló, Enric Benito,  Julián de la Fuente, Maria Lluïsa Bobé i Noemí Maldonado.

organiza-icono-claustre

EQUIP DOCENT

LLAR D’INFANTS ( ESCOLA BRESSOL)

  • Llar 2 A:  Laura Esteo.
  • LLar 2B:  Andrea Del Toro.

Altres professores de l’etapa:  Inma Rubiño (Educadora) i Roser Ramón (Mestre de suport).

 


EDUCACIÓ INFANTIL

  • P3 A:  Eva Bonet.
  • P3 B:  Mireia Cazeneuve.
  • P4 A:  Xavi Espejo.
  • P4 B:  Jenny Jorge.
  • P5 A:  Sílvia López
  • P5 B:  Mònica Santamaria.

Altres professors i professores de l’etapa:  Tom Lees, Estefania Cabanach, Jordi Domínguez,  Nancy Espinal, Andrea Higueras y Maria Lluïsa Bobé. 


EDUCACIÓ PRIMÀRIA

  • 1r A:  Pilar Huerta.
  • 1r B:  Lara Bartolomé.
  • 2n A:  Maribel López.
  • 2n B:  Denise Bixquert.
  • 3r A:  Minerva López.
  • 3r B:  Pepa Mullor.
  • 4t A:  Cristian Casanovas.
  • 4t B:  Núria Balsalobre.
  • 5è A:  Mati Burch.
  • 5è B:  Miquel Àngel Pujol.
  • 6è A:  Àngels Padilla.
  • 6è B:  Francisco Ruiz.

Altres professors de l’etapa:  Manel Pérez, Inés Parreño, Julián De La Fuente, Montserrat Bové, Roger Martínez, Ana Rosa Martínez, Míryam Blázquez, Denise Bixquert, Pepa Mullor, Carmen Arellano i Mark Paterson.


EDUCACIÓ SECUNDÀRIA.

  • 1r A:  Miquel Molinas.
  • 1r B:  Rosa Mª López.
  • 2n A:  Duby Aldana.
  • 2n B:  Laura Gómez.
  • 3r A:  Josep López.
  • 3r B:  Montse Alcina.
  • 4t A:  Marisa Pascual.
  • 4t B:  Raül Morera.

Altres professors/es de l’etapa:  Gisela Rius, Eva Mª Pérez, Eduard Redondo, Rosa Bragulat, Gema López, Enric Benito, Dirk Lagerwaard, Lluís López, Gemma Iglesias i Eva Rodríguez. 

organització-escola-concertada-altre-personal

ALTRE PERSONAL DE L’ESCOLA

  • Secretàries:  Basi Granados i Auxi López.
  • Gabinet psicopedagògic:  Irene Moreno i Mercè Saló.
  • Zeladors:  Jordi Domínguez
  • Personal de serveis:  Empresa F. Roca.
organitza-escola-concertada-comisions2

COMISSIONS

PASTORAL:   Marisa Pascual (Coordiandora), Carmen Arellano, Montserrat Alcina, Minerva López, Eva Bonet i Denise Bixquert.


RECREATIVES: Roger Martínez (Coordinador), Imma Rubiño, Inés Parreño, Jenny Jorge, Gisela Rius, Pepa Mullor i Nancy Espinal.


PROJECTES: Àngels Padilla (Coordinadora), Rosa Bragulat (Expressa’t i Convenç),  Irene Moreno i Ana Rosa Martínez (Junts Molt Millor), Miquel Molinas i Maria Lluïsa Bobé (Housework), Duby Aldana (English is Alive) i Manel Pérez (Programació i Robòtica).


EQUIP DE COMUNICACIÓ: Àngels Padilla, Maria Lluïsa Bobé, Gisela Rius, Imma Rubiño i Pilar Huerta.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies