Contacta:
Adreça:

Escola Regina Carmeli (Horta)
c/ Eduard Toda 37
08031 Barcelona
Tel: 93 427 83 71

www.reginahorta.com
secretaria@reginahorta.com

L’Equip Directiu t’escolta

Mapa

Segueix-nos a:
Consulta les nostres polítiques sobre la gestió de la informació.
escola-concertada-regina-carmeli-horta-capv2

EQUIP DIRECTIU

  • Duby Loskary Aldana (Directora).
  • Julián De La Fuente (Cap d’Estudis EI i EP).
  • Montserrat Alcina (Cap d’Estudis ESO).
  • Àngels Padilla.
organitzacio-escola-concertada-consell-escolar

CONSELL ESCOLAR

  • Directora. Presidenta del Consell Escolar:  Duby Loskary Aldana.
  • Representant de la titularitat:  Elena Lucio, Antonia Arias i Carmen Arellano.
  • Representants dels professors:  Denise Bixquert, Pepa Mullor, Marisa Pascual i Dirk Lagerwaard (delegat Comissió d’Igualtat).
  • Representants del pares, mares i familiars d’alumnes: Guillermina Amiel, Valentín Hurtado i Soraya Bordes. 
  • Representants dels alumnes:  Gabriel Pérez i Gonzalo Morales.
  • Representant del personal d’Administració i serveis:  Basi Granados.
organitzacio-escola-concertada-ampa

AFA

  • Jordi Espinosa (president).
  • Daniel Fontanals (vicepresident).
  • Nuria Consul (tresorera).
  • Gemma Estell (secretaria).
  • Paula López (vocal).
  • Marta Izquierdo (vocal)
  • Jose Antonio Domingo (vocal)
organització-escola-concertada-coordinadors

CORDINADORS DE CICLE

  • Thomas Lees (Llar 2 i P3).
  • Jenny Jorge (Ed. Infantil – P4 i P5).
  • Maribel López (Cicle Inicial).
  • Núria Balsalobre (Cicle Mitjà).
  • Mati Burch (Cicle Superior).
  • Josep López (1r Cicle d’ESO).
  • Raül Morera (2n Cicle d’ESO).
organitzacio-escola-concertada-departaments

DEPARTAMENTS

LLENGUA ANGLESA:  Carolina Sánchez i Tom Lees (Coordinadors), Rosa Mª López, Dirk Lagerwaard, Miryam Blázquez, Eva Pérez, Eva Rodríguez i Roger Martínez.


MATEMÀTIQUES:  Cristian Casanovas (Coordinador), Mònica Santamaria, Pilar Huerta, Paco Ruiz i Raül Morera.


LLENGÜES CATALÀ/CASTELLÀ: Núria Balsalobre i Rosa Bragulat (Coordinadores), Eva Bonet, Mati Burch, Pepa Mullor, Minerva López, Maribel López, Inés Parreño, Claudia Martínez i Sílvia López.

organitza-escola-concertada-comisions2

COMISSIONS

TAC (Tecnologies per a l’aprenentatge i el coneixement): Miquel Àngel Pujol (Coordinador), Josep López, Xavi Espejo, Montse Alcina, Carmen Arellano i Lara Bartolomé.


INNOVACIÓ I PROJECTES: Denise Bixquert (Coordinadora i English is Alive), Manel Pérez (Programació i Robòtica), Rosa Bragulat (Expressa’t i Convenç), Eva Rodríguez (Housework), Ana Rosa Martínez i Irene Moreno (Junts Molt Millor).


PASTORAL: Marisa Pascual (Coordiandora), Rosa Mª López, Carmen Arellano, Minerva López, Guadalupe Chávez i Mati Burch.


ORIENTACIÓ: Irene Moreno (Coordinadora), Ana Rosa Martínez, Mercè Saló, Montserrat Alcina,  Julián de la Fuente, Marisa Pascual, Thomas Lees i Duby Loskary Aldana.


ESCOLA + SOSTENIBLE: Gemma Iglesias (Coordinadora), Mireia Cazeneuve, Miquel Molinas, Mª Lluïsa Bobé, Miriam Viso, Enric Benito, Laura Gómez i Gisela Rius.


COMISSIÓ DE FESTES: Roger Martínez (Coordinador), Jenny Jorge, Carolina Sánchez, Miryam Blázquez i Claudia Martínez.


COMISSIÓ DE CONVIVÈNCIA: Duby Loskary Aldana, Denise Bixquert, Guillermina Amiel i Soraya Bordes.


EQUIP DE COMUNICACIÓ PEDAGÒGICA (NOVES FAMÍES): Àngels Padilla (coordinadora), Maria Lluïsa Bobé, Gisela Rius, Imma Rubiño, Pilar Huerta, Julián de la Fuente i Montserrat Alcina.


EQUIP DE COMUNICACIÓ I MÀRQUETING: Duby Loskary Aldana, Àngels Padilla, Manel Pérez, Thomas Lees, Julián de la Fuente i Montserrat Alcina.

organiza-icono-claustre

EQUIP DOCENT

LLAR D’INFANTS ( ESCOLA BRESSOL)

  • Llar 2:  Laura Esteo.

Altres professores de l’etapa:  Inma Rubiño (Educadora) i Estefania Cabanach (Mestre de suport).

 


EDUCACIÓ INFANTIL

  • P3 A:  Eva Bonet.
  • P3 B:  Mireia Cazeneuve.
  • P4 A:  Mònica Santamaria.
  • P4 B:  Sílvia López.
  • P5 A:  Xavi Espejo.
  • P5 B:  Jenny Jorge.

Altres professors i professores de l’etapa:  Thomas Lees, Estefania Cabanach, Jordi Domínguez, Noemí Maldonado, Sara Martínez, Míriam Viso i Guadalupe Chávez.


EDUCACIÓ PRIMÀRIA

  • 1r A:  Maribel López.
  • 1r B:  Lara Bartolomé. 
  • 2n A: Pilar Huerta.
  • 2n B: Mª Lluïsa Bobé.
  • 3r A:  Cristian Casanovas.
  • 3r B:  Núria Balsalobre.
  • 4t A:  Minerva López.
  • 4t B:  Pepa Mullor.
  • 5è A:  Àngels Padilla.
  • 5è B:  Francisco Ruiz.
  • 6è A:  Mati Burch.
  • 6è B: Miquel Àngel Pujol.

Altres professors de l’etapa:  Manel Pérez, Inés Parreño, Julián De La Fuente, Roger Martínez, Ana Rosa Martínez, Myriam Blázquez, Denise Bixquert, Carmen Arellano, Calorina Sánchez i Verònica Estévez.


EDUCACIÓ SECUNDÀRIA.

  • 1r A: Rosa Bragulat. 
  • 1r B:  Eva Mª Pérez.
  • 2n A:  Josep López.
  • 2n B:  Gemma Iglesias.
  • 3r A:  Enric Benito.
  • 3r B:  Dirk Largewaard.
  • 4t A:  Eva Rodríguez.
  • 4t B:  Miquel Molinas. 

Altres professors/es de l’etapa:  Rosa Mª López, Gisela Rius, Duby Loskary Aldana, Eduardo Redondo, Laura Gómez, Marisa Pascual, Claudia Martínez i Raül Morera.

organització-escola-concertada-altre-personal

ALTRE PERSONAL DE L’ESCOLA

  • Secretàries:  Basi Granados i Auxi López.
  • Gabinet psicopedagògic:  Irene Moreno i Mercè Saló.
  • Zeladors:  Jordi Domínguez i Sara Martínez
  • Personal de serveis:  F. Roca (menjador) i Macrolim (monitoratge).

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies. Pinche el enlace para mayor información.

ACEPTAR
Aviso de cookies